Kommande livestreams

Här nedanför kommer jag uppdatera er med tips på olika ”Livesändningar” som komma skall framöver. Detta med livestreams har blivit en given succé hos publiken. Jag vill tacka er alla band, artister och övriga som informerar mig om olika sändningar. Vill ni synas på denna sida med reklam om er livesändning så kontakta mig genom mail info@markuz.se

11 maj: kl 19.00 – Donnez
11 maj: kl 21.00 – Bo Olsen (DK)
12 maj: kl 18.30 – Jonas Almqvist
12 maj: kl 20.00 – Sebastian Moen (NO)
12 maj: kl 20.00 – Nilsemann (NO)
12 maj: kl 21.00 – Mortimer (NO)
12 maj: kl 21.00 – Pianomannen Glenn (NO)
12 maj: kl 22.00 – Tore Leiren (NO)
13 maj: kl 20.00 – Arly karlsen (NO)
13 maj: kl 20.00 – Elisabeth Kristensen (NO)
13 maj: kl 20.30 – Me2 DanseDuo & Bare1 (NO)
14 maj: kl 11.00 – Atenzia Records
14 maj: kl 18.00 – Haaks
14 maj: kl 19.00 – Chuck Berry Mania
14 maj: kl 19.00 – Lilla bandet
14 maj: kl 19.00 – Ronny Nilsen (NO)
14 maj: kl 19.30 – Vilhelm Johansen (NO)
14 maj: kl 21.00 – Rita & Kåre (NO)
14 maj: kl 22.30 – Elisabeth Kristensen (NO)
14 maj: kl 23.00 – Tore Leiren (NO)
15 maj: kl 15.00 – Elisabeth Kristensen (NO)
15 maj: kl 18.00 – Baard Berg Andreassen (NO)
15 maj: kl 18.00 – Queen: The Show Must Go On
15 maj: kl 19.00 – Värmlandspojkarna
15 maj: kl 19.30 – Kathe L Sunde (NO)
15 maj: kl 19.30 – Erika Jonsson
15 maj: kl 20.00 – Odd Arne Halaas (NO)
15 maj: kl 21.00 – Bare1 (NO)
15 maj: kl 21.00 – Mortimer (NO)
15 maj: kl 21.00 – Bo Olsen (DK)
15 maj: kl 22.00 – Patrick R Johansen og Gumman (NO)
15 maj: kl 22.00 – Nils ”nilsemann” Solli (NO)
15 maj: kl 23.00 – Tore Leiren (NO)
16 maj: kl 12.00 – Nils ”nilsemann” Solli (NO)
16 maj: kl 19.00 – Rolf Larsson
16 MAJ: kl 19.00 – Lars Arild Fjeldberg (NO)
16 maj: kl 19.00 – Martin Lindberg
16 maj: kl 20.00 – Me2 DanseDuo (NO)
16 maj: kl 21.00 – Mr.Ray (NO)
17 maj: kl 19.00 – Anders Møen (NO)
17 maj: kl 20.00 – Patrick R Johansen og Gumman (NO)
17 maj: kl 20.30 – Familien Moen (NO)
17 maj: kl 22.00 – Tore Leiren (NO)
18 maj: kl 19.00 – Donnez
18 maj: kl 20.00 – Kenneth Lundsæter (NO)
18 maj: kl 21.00 – Bo Olsen (DK)
20 maj: kl 18.30 – Jonas Almqvist
20 maj: kl 20.00 – Arly Karlsen (NO)
21 maj: kl 11.00 – Atenzia Records
21 maj: kl 18.00 – Nils-Einar & Bente (NO)
21 maj: kl 18.00 – Haaks
21 maj: kl 19.00 – Lilla bandet
21 maj: kl 19.00 – Engdahls
21 maj: kl 19.30 – Mr. Ray och Sebastian (NO)
21 maj: kl 21.00 – Rabalders (NO)
21 maj: kl 22.30 – Bare1 & Marion (NO)
22 maj: kl 16.30 – Tore & Kristina (NO)
22 maj: kl 18.00 – Arly Karlsen (NO)
22 maj: kl 18.00 – Blender
22 maj: kl 18.00 – Baard Berg Andreassen (I)
22 maj: kl 18.30 – Bo Kaspers orkester
22 maj: kl 18.00 – Tottis (NO)
22 maj: kl 19.30 – Contiki (NO)
22 maj: kl 20.00 – Odd Arne Halaas (NO)
22 maj: kl 21.00 – Rita & Kåre (NO)
22 maj: kl 22.30 – PK St øbakk (NO)
23 maj: kl 12.00 – Nils ”nilsemann” Solli (NO)
23 maj; kl 19.00 – Martin Lindberg
23 maj: kl 21.00 – Mr.Ray (NO)
24 maj: kl 19.00 – Anders Møen (NO)
25 maj: kl 11.00 – Arne Mørch (NO)
25 maj: kl 19.00 – Donnez
25 maj: kl 21.00 – Bo Olsen (DK)
27 maj: kl 20.00 – Arly Karlsen (NO)
27 maj: Kl 21.00 – Mr. Ray (NO)
28 maj: kl 11.00 – Atenzia Records
28 maj: kl 18.00 – Haaks
28 maj: kl 18.00 – Filip & Martin
28 maj: kl 18.30 – Jonas Almqvist
28 maj: kl 19.00 – Philip Albinsson
28 maj: kl 19.00 – Soundstream Trio
28 maj: kl xx-xx – Hånstauran (NO)
29 maj: kl 18.00 – Perikles
29 maj: kl 20.00 – Odd Arne Halaas(NO)
29 maj: kl 20.45 – Thomas BIller, Vilhelmz Alan & Tor Helgee
29 maj: kl 21.00 – Bo Olsen (DK)
29 maj: kl 21.00 – P. A. Røstads orkester (NO)
29 maj: kl 22.00 – Patrick R Johansen og Gumman (NO)
30 maj: kl 12.00 – Nils ”nilsemann” Solli (NO)
30 maj: kl 18.00 – Patrick R Johansen og Gumman (NO)
30 maj: kl 19.00 – Rolf Larsson
30 maj: kl 19.00 – Martin Lindberg
30 maj: kl 21.00 – Mr.Ray (NO)

01 jun: kl 19.00 – Donnez
01 jun: kl 20.00 – Kenneth Lundsæter (NO)
01 jun: kl 21.00 – Bo Olsen (DK)
04 jun: kl 11.00 – Atenzia Records
04 jun: kl 18.00 – Haaks
05 jun: kl 17.00 – Åfesten, Eva Eastwood, Larz Kristerz, Blender
05 jun: kl 18.00 – Holidays
05 jun: kl 21.00 – Bo Olsen (DK)
06 jun: kl 18.00 – Trebello
06 jun: kl 15.00 – Mickeys
06 jun: kl 18.00 – Casanovas
07 jun: kl 11.00 – Arne Mørch (NO)
08 jun: kl 19.00 – Donnez
08 jun: kl 21.00 – Bo Olsen (DK)
11 jun: kl 11.00 – Atenzia Records
11 jun: kl 18.00 – Haaks
12 jun: kl 18.00 – Blender
15 jun: kl 19.00 – Donnez
15 jun: kl 21.00 – Bo Olsen (DK)
18 jun: kl 11.00 – Atenzia Records
18 jun: kl 18.00 – Haaks
19 jun: kl 18.00 – Perikles
19 jun: kl 21.00 – Bo Olsen (DK)
21 jun: kl 11.00 – Arne Mørch (NO)
29 jun: kl 19.00 – Donnez

03 jul: kl 18.00 – Blender
24 jul: kl 18.00 – Blender